Rekrutacja materii z trawką « Obserwuję, myślę, piszę – serwis ...

Mam psa, prawie 4-letniego owczarka niemieckiego do oddania w dobre ręce. Muszę go oddać ze względu na ostatnie zmiany w mojej sytuacji.


4 letni owczarek niemiecki do oddania na osrodku wczasowym nad jeziorem Głębokim jest do oddania 4 letni owczarek niemiecki. Pies az" za bardzo" pilnuje.
Oddam owczarka niemieckiego-darmowe ogłoszenia. Znajdź owczarka niemieckiego do adopcji lub dodaj swoje ogłoszenia oddam owczarka niemieckiego za darmo. Szczeniaki owczarka niemieckiego do oddania. Data umieszczenia: 2008-11-03 Kategoria: Inne. Pieski urodzone 01 października 2008 roku. . Oddam psa obronnego/do pilnowania posesji, rasy owczarek niemiecki (bez rodowodu) w wieku 3 lat. Pies odbyl szkolenie podstawowe i zakonczyl.Owczarki niemieckie długowłose-hodowla" arkadia" " arkadia" to przydomek naszej hodowli. Słowo które doskonale oddaje klimat panujący w miejscu gdzie.Mam do oddania z bardzo waznych przyczyn rodzinnych boxia 5 letniego moj numer. Kocham owczarki niemieckie i szkockie ja mam owczarka niemieckiego.Oddam do adopcji wyłącznie razem Alaskana Malamuta i Owczarka Niemieckiego. Mam je od szczeniaczka, wychowały się wraz z dwójką małych dzieci.


Oddam za darmo owczarki niemieckie szczeniaki, Tytuł: oddam za darmo owczarki niemieckie szczeniaki (numer 1177970304). Cena: 1, 00 pln.

Psy rasowe-darmowe ogłoszenia, cocker spaniel, owczarek niemiecki. 506151864 zostanie on wynagrodzony za oddanie psa Znaleziono kotkę Warszawa Kabaty. oddam w dobre rĘce owczarki niemieckie 6 i 7 letnie psy sĄ lagodne i wychowane z dzieĆmi wiĘcej informacji o powodzie oddania udzielĘ po. * w dobre ręce oddam ok 3 letniego owczarka niemieckiego w bardzo dobrym stanie zdrowotnym. Piesek jest bardzo miły, łagodny, bardzo lubi dzieci!
. Słodkie szczeniaczki do oddania w dobre ręce! dog niemiecki· pekińczyk· rottweiler· owczarki niemieckie· wyżeł· szpic· Pomorskie·. Po śmierci właściciela zostały 4-y psy Poszukujemy pilnie dla nich domów, obecnie zajmują się nimi sąsiedzi zmarłego. Psy są ułożone, łagodne.18 xii br. w Lesie Kabackim zaginęła roczna suczka-owczarek niemiecki (wilk). Dla niej nowego domu, będziemy musieli niestety oddać ją do schroniska.Za darmo 688. Oddam/przyjmę psa lub kota. za darmo, Baranek-łagodny, urokliwy psiak w typie owczarka, Świętokrzyskie. owczarek kaukaski (2), owczarek niemiecki (175), owczarek szkocki (9), owczarki inne (25), pekiŃczyk (5). mam do sprzedania 4 suczki i 5 psÓw owczarka niemieckiego dŁugowŁosego. rodzice do wgladu na miejscu pieski bĘdĄ do oddania pod koniec list.Telefon kontaktowy: 696-081-616. owczarki niemieckie oddam w dobre ręce. Owczarki niemieckie 6-tygodniowe oddam w dobre ręce. Dąbrowa Górnicza 507-246-067.

Szczenięta Owczarek Niemiecki/mieszaniec. Posiadam do oddania w dobre ręce 8-tygodniowe szczeniaki. Zwierzęta-Psy-Owczarki· Cała Polska-Dolnośląskie.

. mam do sprzedania owczarki niemieckie dŁugowŁose 4 suczki i 5 psÓw masci czarno-rudej rodzice do wglĄdu na miejscu pieski bĘdĄ do oddania. Szczeniaczki owczarki niemieckie. 2 tygodnie bedą do oddania, obecnie mają 4 tygodnie, piękne mocne matka to śliczna przemiła sunia.Owczarek niemiecki mieszany do oddania. Pies ok 4-5 lat. Do tej pory pies błąkał się po mieście. Obecnie jest w lecznicy Al. JanaPawła ii 13.
. 800, 00 zł· owczarek niemiecki dŁugowŁosy szczeniĘta Kup Teraz! Do oddania mam piękną 5 miesięczną kotkę, po matce persie. . Owczarki Niemieckie Długowłose warto! Do oddania są 4 suczki i jeden piesek. Pieski będą wielkości… Owczarki Niemieckie Długowłose.

Zdjęcia, Psy-oddam ŚlepowrONek-niewidomy owczarek niemiecki ŚlepowrONek jest sympatycznym starszym owczarkiem. Szczeniaka (psa) ur. 24. 03. Psy-oddam. Szafirek-starszy pan wilczur. Szafirek to cudowny pies" wilczur" taki mniejszy owczarek niemiecki o puszystej czarnej sierści.Mam do oddania wspaniala suczke rasy mieszanej (nowofunland z owczarkiem niemieckim) Suki jest ulozony i posluszn jest jeszcze Fafik kundelek chetnie. zamir-czteroletni rasowy owczarek niemiecki szuka domu. Mam do oddania trzy piękne szczeniaki! pieski są zadbane, przyjazne dla ludzi,. mam do sprzedania 4 suczki i 5 psÓw owczarka niemieckiego dŁugowŁosego. pieski bĘdĄ do oddania pod koniec listopada cena 350zŁ zapraszam.Oddam bokseraWitam mam do oddania boksera okolo 3 letniego, jest koloru jasny braz. Owczarek niemiecki dlugowlosy 14 mispiekny owczarek dlugowlosy 14 mis.Owczarek owczarki niemieckie długowłose powiększ Kliknij, by powiększyć. piesek odrobaczony i zaszczepiony do oddania po 1 sierpnia.Sprzedam w dobre rece szczeniaki owczarka niemieckiego, urodzone 18. 01. 2008r. do oddania sa 4 suczki i 2 pieski. psiaki sa dlugo i krotko w?
Do oddania 2, 5 miesięczne szczeniaczki (suczki i pieski). Sprzedam szczeniaki owczarka niemieckiego groĄne i piękne (nr 118253), zwierzĘta. Oddam w dobre ręce dwa kotki: czarny z biala" krawatka" i. Gorlice, Sprzedam 7 tygodniowe owczarki niemieckie dlugowłose i z przedłużan.Pieski do oddania w dobre ręce! Uwaga dobrzy forumowicze: w niedziele moja rodzina sie powiekszyła o 4 śliczne szczeniaki, po matce owczarki niemieckie
. Kotki do oddania. Do koloru, do wyboru: szare, rude, pręgowane, a wszystkie zadbane. Owczarki niemieckie piękne suczki, tan.

Oddam 2 Sczeniaki za darmo Ogłoszenia Nowy Sącz Witam mam do oddania za darmo. Owczarki Niemieckie Ogłoszenia Nowy Sącz Witam! Sprzedam 4, 5 miesieczne.

Zwierzęta-ogłoszenia Prześliczne Owczarki Niemieckie bez rodowodów. Ur. Niebieskie oczy, 7 tygodniowe sa gotowe do oddania maja ksiazeczki zdrowia, sa.

. Fredzia to dwuletnia suczka, mieszaniec owczarka niemieckiego. Sunia jest bardzo zadbana, & n. Oddam psa za darmo

. Oddam w dobre ręce szczenięta po owczarku niemieckim. Pieski mają skończone 10 tygodni-są zaszczepione i odrobaczone. Linki do zdjęć: