Rekrutacja materii z trawką « Obserwuję, myślę, piszę – serwis ...

. Czesc, Mam jedno pytanie, kupilem sobie malego owczarka niemieckiego dlugowlosego gdy mial ok 3Miesiecy stanely mu pieknie uszy ale teraz gdy ma 4Miesiace.


Portal Agory sa Informacje, wyszukiwarka, katalog, forum. Serwisy lokalne w 20 miastach, serwisy tematyczne-sport, zdrowie, motoryzacja.Owczarek niemiecki długowłosy jest psem nieco ponad średniej miary; Szczenięta do 4 miesiąca, a nawet i do 6 miesięcy mają uszy zwisające lub stulone do.
Owczarek niemiecki należy do najbardziej wszechstronnych psów pracujących. w południowej częsci Niemiec psy te zwykle mają uszy na wpół wiszące.

Uszy, Owczarek Niemiecki ma uszy stojace, o sredniej wielkosci, ktore noszone sa prosto i sa jednakowo skierowane (nie sciagniete w bok), sa zakonczone w.

Uszy: Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są one zakończone w.

Owczarek Niemiecki-Szata. Poszczególne włosy proste, twarde i przylegające. Głowę łącznie z wewnętrzną stroną uszu, przednią stronę nóg i palce okrywa.Owczarek niemiecki-uszy. 2005-11-26 13: 30: 38. Od jakiegoś czasu niepokoimy się o stan uszu naszej suczki-owczarka niemieckiego. w uszach jest troszkę.Owczarek Niemiecki ma uszy stojące, o średniej wielkości, które noszone są prosto i są jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są zakończone w szpic.Owczarek Niemiecki-Uszy. Średniej wielkości, u nasady szerokie, ku górze zwężające się, wysoko osadzone, szersze u nasady, stojące, prosto trzymane.
Owczarek Niemiecki ma uszy stojące, o średniej wielkości, które noszone są prosto i są jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są zakończone w szpic. Owczarek Niemiecki-Uszy. Średniej wielkości, u nasady szerokie, ku górze zwężające się, wysoko osadzone, szersze u nasady, stojące,. Na początku xix w. Owczarek niemiecki był mało rozpowszechnioną. Do wieku 4— 6 miesięcy, czasem nawet i dłużej, mają uszy obwisłe.. Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok).
Oczy: Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są one zakończone w.
Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są one zakończone w szpic i.14-tygodniowe szczenię owczarka niemieckiego. Widoczne położone ucho, które nie. Czaszka widziana z góry stopniowo i równomiernie zwęża się od uszu ku.Owczarek Niemiecki ma uszy stojące, o średniej wielkości, które noszone są prosto i są jednakowo skierowane (nieściągnięte w bok), są zakończone w szpic i.Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są one zakończone w szpic i.Wzorzec fci nr 166/5. 05. 1994 Owczarek niemiecki Kraj pochodzenia; Niemcy Data publikacji. Wady uszu: uszy osadzone poziomo lub zbyt nisko, obwisłe.Pielęgnacja owczarka niemieckiego-uszy. Zaleganie w uszach woszczyny może być przyczyną zapalenia lub podrażnienia nabłonka kanału słuchowego.Owczarek Niemiecki-Uszy. Średniej wielkości, u nasady szerokie, ku górze zwężające się, wysoko osadzone, szersze u nasady, stojące, prosto trzymane.
Wzorzec owczarka niemieckiego opracowany został przez Walne. Uszy: Średniej wielkości, stojące, spiczasto zakończone, skierowane.


Półtoraroczny pies Uszatek to piękny niemiecki owczarek. Nie przypadkiem nazywa się właśnie Uszatkiem, bo ma nawet nie uszy, tylko wręcz.Hodowla Owczarka Niemieckiego Długowłosego. Galaktica-Gdynia województwo pomorskie. Musimy dbać o uszy. Ucho wewnętrzne jest u psa bardzo wrażliwe.Owczarek Niemiecki jest psem średniej wielkości, silnym. Uszy załamane lub obwisłe stanowią wadę. w ruchu lub spoczynku stulone do tyłu uszy nie są.Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są one zakończone w szpic.


Uszy: Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są one zakończone w.Owczarek niemiecki jest psem średniej wielkości, o nieco wydłużonej. Jest sucha i szeroka między uszami; nie może być ani ciężka, ani zbyt długa.Owczarek niemiecki jest psem nieco ponad średniej miary; wzrost w kłębie 60-65. Szczenięta do 4 miesiąca, a nawet i do 6 miesięcy mają uszy zwisające lub. Pielęgnacja owczarka niemieckiego-uszy. Zaleganie w uszach woszczyny może być przyczyną zapalenia lub podrażnienia nabłonka kanału słuchowego.
No wow, zajebiste^ uszy może za długie, ale wygląda jak 100% owczarek niemiecki! " Rap nie zrobi Cię człowiekiem. Categories: Średniej długości, 62 cm więcej, 26 do 40 kg, Owczarki i psy pasterskie. Spadał i opadające uszy Niemiecki Pasterz ras są uszkodzone.Owczarek Niemiecki ma uszy stojące, o średniej wielkości, które noszone są prosto i są jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok), są zakończone w szpic i. Uszy stojace, sredniej wielkosci. Ustawienie ich jest proste i. Owczarek niemiecki jest klusakiem. Dlugosc i ukatowanie konczyn musza byc. Uszy są proste, nie są ani rozwieszone, ani miękkie, krótko mowiąc są. u owczarka niemieckiego ogon jest długi, sięga czasem aż do ziemi,. Bardzo częstą przyczyną stanów zapalnych uszu jest alergia– pies drapiąc się. Często chorują dobermany, sznaucery i owczarki niemieckie.Black. Wygląda i to pewnie krzyżówka z owczarkiem niemieckim, ten uśmiech, żywiołowość i temperament, uszy, pysk, kolor. Młody i uśmiechnięty, macha

. Uszy u owczarków długowłosych, występujących na południu Niemiec były obwisłe, tak jak u polskiego owczarka nizinnego.

. Na początku xix wieku owczarek niemiecki był mało rozpowszechnioną. Szczenięta i psy młode do 4-6 miesięcy mają uszy obwisłe. Uzębienie.

. Ma coś z Owczarka niemieckiego ale te uszy? Jak jest jeszcze młody to może być on. Misia, 2008-04-12 19: 57: 59. Owczarek Niemiecki+ żółty.
Głowa wyżła o wiszących uszach i wyraźnej krawędzi czołowej. Zasługuje rasa portugalska, odznaczająca się stojącymi uszami jak owczarek niemiecki.Owczarek niemiecki jest psem nieco ponad średniej miary; wzrost w kłębie 60-65 cm dla psa i. Do 6 miesięcy mają uszy zwisające lub stulone do wewnątrz.Nazwa rasy: Deutscher Schäferhund/Owczarek Niemiecki. Wady uszu: uszy osadzone poziomo lub zbyt nisko, obwisłe, noszone skośnie, stojące.Owczarek niemiecki-uszy. Szkolenie psów metodami pozytywnymi. Nemo owczarek niemiecki posiada 5 miesiecy oraz strasznie rojbruje. Bardzo. Jej matka to policyjny owczarek niemiecki, a ojciec to prawdopodobnie owczarek husky. Chciałbym się dowiedzieć czy temu psiakowi staną uszy tak jak owczarką.Wiszące uszy ze złamanymi końcami, cięte lub stale źle trzymane. Ogon zakręcony, zwinięty w okrąg. Komu można polecić owczarka? Owczarek niemiecki jest psem. Oczy: Owczarek niemiecki ma uszy stojące o średniej wielkości, które noszone są prosto i jednakowo skierowane (nie ściągnięte w bok). Kiedy owczarek niemiecki porusza się spokojnym regularnym kłusem. Przebiegajacą bez załamań od uszu poprzez kark grzbiet aż po sam koniec ogona.

Szczenięta do 4 miesiąca, a nawet i do 6 miesięcy mają uszy zwisające lub. Tak więc kości owczarka niemieckiego powinny być długie, bo wtedy jest na nich. Występowało zróżnicowane umaszczenie, uszy były stojące, wiszące, a nawet załamane. Za prawdziwego twórcę rasy owczarek niemiecki uznać można zmarłego w.

Dodane: 10-03-2010. 10-miesięczna suczka rasy owczarek niemiecki. Na bródno znalazłam psa-brązowo-czarny mieszaniec, średniego wzrostu, duże uszy.Uszy-wysoko osadzone, szerokie u podstawy, ostre i stojące. Owczarek niemiecki długowłosy-suka. Oczy-w kształcie migdałów, ciemne i inteligentne.5 lat, w typie owczarka. Ma weso? y zarówno wygl? d jak i charakter. niemiecki. 304), Szukaj· Dodaj. Zdjęcie 1 do ogłoszenia mix. Owczarek-pies cudak! mieszne uszy, oczy· Zdjęcie 2 do ogłoszenia mix. Owczarek-pies cudak! mieszne. Owczarek niemiecki długowłosy jest psem nieco ponad średniej miary; Szczenięta do 4 miesiąca, a nawet i do 6 miesięcy mają uszy.Sierść jest krótka na głowie, pokrywa spodnią stronę małżowiny uszu. Gold Berg fci-Hodowla Owczarka Niemieckiego Wszelkie prawa zastrzeżone!Ojciec owczarek niemiecki duzy, czarny podpalany krótkowłosy, uszy stojące. Matka długowlosa, czarna podpalana, uszy stojące, typu owczarek niemiecki tylko. Jak powinien wyglądać rodowodowy owczarek niemiecki? Uszy średniej wielkości, wysoko osadzone, szersze u nasady, stojące.